3/28/2013

MONEY, MONEY, MONEY
Paperwallet je úžasná věc! Jsou to papírové peněženky navržené umělci z celého světa, ultra tenoučké a nesmírně praktické. Vyrobené jsou z eco friendly materiálu Tyvek, který znáte z festivalů- jsou z něj dělané páskové vstupenky na ruku a jak víte, ty jsou nezničitelné. Hrozně zajímavé na peněženkách také je, že jsou skládané jako origami. Rozložit jsme se je ale raději nepokoušeli, protože jak se známe, už bychom je nevrátili 
do původního stavu :) Černá je navíc dělaná pro účel DIY, tak se na ní určitě vyřádíme a náš výtvor se tu ještě objeví. Peněženky jsou k dostání na urbanlux.cz


3/25/2013

BOHEMIC SHOWROOM
Jak už jsme psali, v pátek jsme se byli podívat na novinky českého e-shopu bohemic.com. Tady je obrázkový výčet toho, co nás nejvíce zaujalo:
#1 sluneční brýle Sherrif & Cherry
#2 plavky We Are Handsome
#3,5,6 Eleven Paris (úžasná Beáta bohužel není součást balení) 
#4 dámská trička Cecile
#7 svíčky, které zaujmou nejen svým názvem- Cowshed

3/23/2013

BLACK AND NEONDnes celí v černém, s neonovými detaily.
Včera jsme měli super nabitý den. Krom jiného jsme byli v showroomu Bohemic a na přehlídce Kláry Nademlýnské v rámci Premier Fashion Weeku. A taky jsme se stavili na oběd v Peters Burger Pub a těm, co ještě nebyli, vřele doporučujeme! :)

Edye: shoes, jeans, sweater H&M/ coat ASOS
Martyn: shoes, pants, sweater, scarf H&M/ coat vintage/ clutch ZARA

3/20/2013

ALMOST POWDERDoby, kdy moje pleť vypadala jako struhadlo jsou (doufám) nenávratně pryč a roky puberty na mém obličeji nezanechaly vážnější následky. Dlouhá léta jsem se svou pletí vedl boj, nyní už si konečně mohu koupit obyčejný (=né na akné :) ) krém z lékárny či drogerie.
Ale samozřejmě nikdo není dokonalý a občasné pupínky a rozšířené póry trápí snad každého člověka s mastnějším typem pleti.
Posledních pár měsíců neřeším svou pokožku na obličeji tolik, má denní péče je vcelku jednoduchá (ale článek si to v nejbližší době rozhodně zaslouží). Jsou ale dny, kdy chci mít pleť dokonalou a v tu chvíli sáhnu po Almost Powder Makeup SPF 15 od Clinique.
Zajímavý je hlavně technologií své výroby. Z tekutého makeupu je odpařena voda a zbylý prášek se pak několikrát stlačuje, za vzniku "pudromakeupu", který krásně zakryje nedokonalosti a vytváří přirozený vzhled, což je u mě, jako mladého muže, velmi důležitý faktor.

Edye


3/16/2013

FALL INTO SKYEdye: shoes, jeans, sunglasses H&M/ tee, jacket H&M Trend/ bag MARNI at H&M 
Martyn: shoes ASOS/ jeans, sunglasses H&M/ jacket H&M Trend

3/13/2013

SHOESHOES


Ne, stejné boty nemáme schválně. Když jsme se včera odpoledne sešli, nevěděli jsme, jestli se máme smát nebo brečet. Ale nakonec je to fajn, připomněli jsme si dětství, kdy jsme se sourozenci chodili oblečení úplně stejně.

Martyn: shoes H&M/ trousers H&M Trend/ sweater, clutch ZARA
Edye: shoes, sweater, pants H&M/ bag ZARA

3/06/2013

SO GOOD
Fotky z neděle, což byl doufáme poslední ledový den. Naše věšáky zaplnily bomber jackets a my už si užíváme dny v trenčkotech a loafers.

Martyn: shoes F&F/ jeans, shirt, sweater, coat H&M/ bag ZARA
Edye: shoes MMM x H&M/ jeans, shirt, clutch, sunglasses H&M/ coat ZARA

3/01/2013

INSTA #1


#1  Martyn- svačinka u Paula
#2  Edye chce jaro
#3  Prezentace Urbanlux, malování vlastních Keds
#4  H&M showroom
#5  Valentýn v Amandine
#6  Klasická páteční večeře- Black Dog