9/25/2012

TIGHT ROPEEdye: shoes, pants, sweatshirt, clutch H&M
Martyn: shoes F&F/ pants H&M/ trench coat TOPMAN/ clutch ZARA

9/24/2012

DREFT FW 23/9

Poslední den Dreft Fashion Weeku nám zase dokázal, jak moc nadaní mladí čeští návrháři jsou.
A děkujeme Adrianě a Robinovi za společnost, bez nich bychom si ten víkend tolik neužili :)

BLOGLOVIN / FACEBOOK / FORMSPRING

9/21/2012

DREFT FW: 21/9 Jindra Jansová, vítězka soutěže mladých návrhářů Dreft Black Card, dnes předvedla svou skvělou kolekci s názvem Basic, která je velmi minimalistická a inspirovaná pánskou módou. Obsahuje základní kousky šatníku, volné střihy umocňují její čistotu. 

BLOGLOVIN / FACEBOOK / FORMSPRING

9/18/2012

PFW OUTFITSOutfity, které jsme na sobě měli v neděli na Prague Fashion Weeku.
/
Martyn: shoes, shirt, leather jacket, sunglasses H&M/ jeans TOPMAN/ clutch ZARA
Edye: shoes, blazer, clutch H&M/ jeans P&B

9/17/2012

PRAGUE FASHION WEEKEND


Pár fotek z přehlídek, na kterých jsme byli. Přehlídka Pavel Brejcha LINE  nás opravdu nadchla. Elegantní a ženské siluety, psaníčka, květinové čelenky. Kolekce COUTURE- Black Angel's back od Zofie Angelic byla hodně dráždivá a těla modelek toho občas zakrývalo hodně málo. Na přehlídce Marcela Ostertaga se nám asi nejvíce líbilo to, že si sám návrhář zahajoval a ukončoval přehlídku ve vlastních modelech. A catwalk měl lepší, než všechny modelky dohromady.


9/12/2012

EVEN BETTER EYES

Asi před půl rokem jsme byli na laserové analýze pleti a dost mě šokovalo, když mě kosmetička upozornila, že bych si měl dávat pozor na kruhy pod očima. Říkal jsem si, že je to nesmysl už v tak brzkém věku používat oční krém, ale když mi ukázala jak by moje kůže pod očima, zatím jen s malou barevnou nerovnoměrností, mohla vypadat za několik let, zhrozil jsem se a uvědomil si, že je to vlastně pravda.

Tmavé kruhy pod očima může způsobovat několik faktorů, například nedostatek spánku, stres, špatný krevní oběh, dehydratace (kůže v oblasti očí je nejtenčí, takže se snadno dehydratuje), nebo například geny.

Even Better Eyes Dark Circle Corrector od Clinique je zázračná věc. Krém, který postupně redukuje tmavé kruhy.
Prodává se v deseti mililitrovém bílém balení a po zmáčknutí vám vyteče lehký krém tělové barvy. Na konci trubičky je chladivý aplikátor, kterým krém jemně vmasírujete do pokožky, přičemž se odbourají nahromaděné tekutiny a zlepší se krevní oběh.
Ihned po aplikaci jsem si všiml, že se mi úplně rozzářila a projasnila oblast okolo očí. Krém udržuje hydrataci v rovnováze a posiluje pleť, čímž nejsou kruhy tak viditelné. Používám ho dvakrát denně a po několika týdnech už vidím, že je nerovnoměrný tón mezi očním okolím a ostatní kůží na obličeji menší a menší.
Jsem z něho opravdu nadšený a myslím si, že se vyplatí investovat do kvalitní věci, která rozhodně pomůže a ještě zvedne sebevědomí.

Říká se, že chlap co má vrásky je sexy, ale obrovské tmavé kruhy pod očima, to už snad mít nemusíme, ne?
Používáte nějaké výrobky od Clinique? Používáte vůbec nějaký přípravek na oční okolí?

E.