8/30/2012

DEJA VUPoslední dobou nám připadá, že jsme se snad vrátili v čase. Zažíváme okamžiky a problémy, které jsme prožívali před rokem, deja vu na každém kroku.
Léto je skoro u konce a naše oblíbené palmové košile míří do hlubin skříně. Tak ahoj za rok.
/
Martyn: shoes, shorts, sunglasses H&M/ sweatshirt vintage/ clutch ZARA
Edye: shoes, shirt, bag, sunglasses, belt H&M/ jeans TOPMAN

BLOGLOVIN / FACEBOOK / FORMSPRING

8/26/2012

CAMPPřestože dovolená v přírodě není to, po čem bychom nějak zvlášť prahli, poslední dny letošních prázdnin jsme strávili kempováním. Sice to byla zábava, ale po všech těch polévkách z pytlíku a sprchování ve studené vodě jsme rádi zpět v civilizaci.
/
Edye: shoes F&F/ shorts, shirt H&M/ denim jacket VINTAGE
Martyn: shoes, hat H&M/ swim shorts ???/ tee VINTAGE/ jacket vintage YSL

8/19/2012

BE YOURSELF


Chovat se přirozeně a mít na sobě co se vám líbí, aniž by se na vás někdo divně koukal. Takový byl včerejší Prague Pride den. Lehce se říká: "buď sám sebou". Pro někoho je to ale těžké, protože naše společnost není tak otevřená, jak by měla být. Předsudky a výrazy neporozumění jsou všude okolo a není to zrovna dvakrát příjemné. V jednom projevu včera říkali, že 80% občanů podporuje homosexualitu. To ale podle nás vůbec není pravda. Nátlak společnosti být podle norem, je hodně velký. A být odlišný pro mnoho lidí znamená už jen to, mít ohrnuté nohavice u kalhot. Chtělo by to více liberálních dnů jako byl ten včerejší...
/
Martyn: shoes, shorts, shirt, sunglasses H&M/ clutch ZARA
Edye: shoes, shorts, clutch, sunglasses H&M/ shirt vintage Ralph Lauren

8/15/2012

FAMILY PORTRAITPo dlouhé době zase máme společné fotky. Většinou fotíme jeden druhého a nemá nás kdo fotit, tak jsme dnes využili společnost Oksany a nechali si udělat nové "rodinné" foto. Na facebooku jedna bonusovka. :D
/
Martyn: shoes, belt, sunglasses H&M/ trousers ZARA/ tee TOPMAN/ bag VINTAGE
Edye: shoes, shirt, belt, sunglasses H&M/ trousers TOPMAN/ Oksana's bag ZARA

8/12/2012

LAMA

Edye: shoes, bag H&M/ jeans TOPMAN/ shirt Ralph Lauren
Martyn: shoes, jeans, singlet H&M/ trench coat, scarf TOPMAN


8/08/2012

BLUE JEANS


K džínům jsme dlouho měli averzi a nosili jen společenské kalhoty, ale poslední dobou jsme si je hodně oblíbili. Tmavé jsme si přivezli z Paříže, kde jsme byli minulý rok, nové světlé stretch skiny jsou ze slev z Topman a mají opravdu skvělý pohodlný střih.
/
Martyn: shoes, jeans, tee, blazer H&M/ bag vintage
Edye: shoes, shirt, blazer H&M/ jeans TOPMAN/ bag MARNI at H&M


8/06/2012

INTERIOR DESIGN

Interierový design je určitě s módou hodně spjatý. A nás hrozně baví. Často sníváme o tom, jak by měl vypadat náš dokonalý byt. Čisté linie, minimalistický styl, všude bílá barva, černobílé fotografie na zdech.

8/04/2012

IDLE

Když máme volná odpoledne v Praze, nejraději je trávíme pikniky u Vltavy. Koupíme si pečivo v pekárně, čerstvou kávu, sedneme si na břeh a krmíme kachny. Dnes nás málem snědli i dvě labutě. Trochu z  toho dýchá Paříž a typické posedávání na březích Seiny. Škoda, že v Čechách tak posedávají většinou bezdomovci s krabicovým vínem.
Jinak nás hodně zaujala nová reklamní videa od Zary na podzim/zimu, hlavně to s Frejou Beha Erichsen, která tu je úchvatná, nemyslíte? :)
/
Edye: shoes, belt, sunglasses H&M/ trousers TOPMAN/ tee vintage YSL
Martyn: sandals MARNI at H&M/ shorts, belt, tee, sunglasses H&M

8/01/2012

SH*T HAPPENS
Rádi bychom tu psali o tom, jak toto jsou nejúžasnější prázdniny, jak zažíváme neopakovatelné zážitky. Ale nic zajímavého se neděje. Flákání v kavárnách, práce, chození ven s přáteli. Na čem ale o prázdninách ujíždíme, je Pražské filmové léto.
Jak vy užíváte prázdniny? :)
/
Martyn: shoes, jeans, shirt, sunglasses H&M/ bag MARNI at H&M
Edye: shoes, sweater, clutch H&M/ trousers ZARA