2/25/2012

SUNNY


Veronika měla svátek, tak jsme ho včera zašli oslavit do mexické restaurace a na drink. Dnes bylo po dlouhé době venku hezky a my konečně mohli vytáhnout jarní kousky z našich šatníků. Kéž by už počasí vydrželo.
/
Veronica had name day, so we celebrated it in a mexican restaurant. It was a great friday. Weather was sunny today and we put on a spring clothes. Finally! We hope the weather stay same like today.

Edye: shoes F&F/ trousers, coat TOPMAN/ shirt, sunglasses H&M
Martyn: shoes, trousers, shirt, sunglasses, leather jacket H&M/ sweater TOPMAN
Veronica: shoes DEICHMANN/ trousers, sweater, jacket H&M

2/19/2012

2/14/2012

MOUNTAINS
Na horách se máme skvěle! Relaxujeme, flákáme se a hrajeme Monopoly. Užíváme si pohodový týden bez povinností mimo Prahu.
/
We have a great time in the mountains! Relax, do nothing and play Monopoly. We enjoy week without responsibilities, far away from Prague.
/
Ann: tshirt TOPMAN/ sweater Jennyfer
Edye: shoes F&F/ trousers ZARA/ sweater, fur hat H&M
Martyn: all from H&M


2/11/2012

HAPPY BIRTHDAY


Přesně před rokem jsme zveřejnili první článek na našem blogu. Na blogu, který se stal naším největším koníčkem. Od doby, co jsme náš blog založili, se hodně změnil náš pohled fashion svět, začali jsme si modu užívat! 
A tak doufáme, že se vám u nás líbí, a že i nadále bude.

Edye: trousers ZARA/ sweater H&M/ scarf TOPMAN
Martyn: trousers ZARA/ sweater H&M/ scarf TOPMAN

2/04/2012

ELBEPři dnešní procházce po břehu Labe jsme narazili na loďku zamrzlou v řece. Vypadala snově. Chvílemi jsme se báli, že led pod námi praskne, ale vydržel to.
Příští týden nás čeká dlouho plánovaná dovolená na horách, kde si vyčistíme hlavy od velkoměsta. Máme naplánované focení ve sněhu, tak snad se povede.
/
Martyn: shoes, trousers, jacket, belt H&M/ shirt VINTAGE
Edye: shoes F&F/ trousers ZARA/ shirt TOPMAN
2/02/2012

FROZEN


 Poslední dobou je zima extrémní. Teploty pod bodem mrazu nedovolí téměř žádnou aktivitu a tak se dny nedají trávit jinak, než srkáním horkého čaje v kavárně.


Edye: shoes F&F/ trousers, sweater, scarf, fur H&M/ handbag TOPMAN
Martyn: shoes, trousers, glasses H&M/ sweater vintage